9 sierpnia 2021

Kochani rodzice
Dziękujemy Bogu za czas spędzony  z waszymi dziećmi, za energię i radość jaką nam przekazały.
Zapraszamy wszystkich do kontynuacji formacji przy parafiach.

Załączamy też świadectwa.

Na oazie było super! Bardzo podobała mi się szkoła śpiewu (choć czasem było baaardzo głośno!). Ciekawym przeżyciem było dla mnie spotkanie z misjonarzami i z dziećmi z Afryki, z którymi wspólnie modliliśmy się i śpiewaliśmy. Podobał mi się też Bieg księdza Blachnickiego z ciekawymi punktami i zadaniami oraz festyn, na którym zobaczyłam strażaków w akcji ratunkowej, jak wyciągali panią z samochodu. Spędziłam miły czas, poznałam nowe koleżanki i zbliżyłam się do Pana Boga. Teraz chcę częściej spotykać się z Nim na modlitwie, a w przyszłym roku na pewno też wybiorę się na ODB!
Łucja, 9 lat

MÓJ CZAS NA REKOLEKCJACH

W trakcie oazy grałem w różne gry np. krzesełka.

Poznałem bardzo fajnych kolegów z którymi startowałem w wyścigu ks. Blachnickiego.

Wygrałem główną nagrodę piłkę z podpisem Roberta Lewandowskiego za najładniejszą książkę.

Rekolekcje bardzo pomogły mi w nauce, że nie zawsze coś co wszystkim się podoba jest dobre dla innych oraz że dla jednych jakaś rzecz lub wydarzenie nie jest interesujące a inni mogą mieć dobre z tym wspomnienia.

Moim zdaniem to były najfajniejsze wakacje w moim życiu.

Konrad Martuszewski

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.

W ty roku pojechałem pierwszy raz na oazę jako animator. Pierwszego dnia poszedłem do spowiedzi trochę nie do końca z własnej woli. Później przez tak naprawdę całe rekolekcje widziałem działanie Boga w tym co robie. Ani razu się nie wyspałem i nie wiem skąd brałem siły żeby robić wszystko co     musiałem pewnie właśnie z modlitwy i biskości Boga na oazie którą nie pierwszy raz doświadczyłem.

Maciej

172 0.083522081375122