13 września 2021

Pierwsze powakacyjne spotkanie dla wszystkich, którzy chcą zakładać wspólnoty Oazowe oraz tych, którzy wspólnoty już prowadzą

Drodzy moderatorzy, anomatorzy i Wy, kochane dzieci. Zakończyliśmy czas wakacyjnych rekolekcji i czas ruszyć po tym pracowitym okresie do równie pracowitego roku pracy formacyjnej. Udało się na w wakacje przeprowadzić 6 turnusów:
3 dla ODB I-III oraz 3 dla ODB II stopnia dla klas IV-VI. To najwięcej w historii Gdańskiej Archidiecezji. Razem z młodzieżą to pona 520 uczestników tegorocznych rekolekcji.

Ruch Światło-Życie zaprasza do współpracy w zakładaniu oraz prowadzeniu grup dla dzieci w ramach formacji Oazy Dzieci Bożych. To pierwsze powakacyjne spotkanie dla wszystkich, którzy chcą zakładać wspólnoty Oazowe oraz dla tych, którzy takie wspólnoty już prowadzą, odbędzie się 19 września w domu parafialnym w parafii Trójcy Świętej w Gdyni Dąbrowie o godz. 15.30 u księdza Mateusza Kosznika.

Zachęcamy do tworzenia wspólnot oazowych w Waszych parafiach. Służymy w tym także pomocą. Zapraszamy kapłanów oraz osoby świeckie (zwłaszcza z Domowego Kościoła), dla których ważna jest stała formacja najmłodszych w Kościele.

Do zobaczenia w niedzielę.

odpowiedzialni za ODB

Anna i Michał Derdzikowscy