17 października 2021

Zaproszenie na Dzień Wspólnoty ODB

Serdecznie zapraszamy wszystkich "oazowiczów" z Oaz Dzieci Bożych wraz z rodzicami lub w zorganizowanych grupkach wspólnotowych, a także tych... którzy dopiero szukają swojego miejsca do formacji... może właśnie znajdą w ODB. Myślą przewodnią tego dnia jest WSPÓLNOTA.

Plan naszego Dnia Wspólnoty -23.10.2021 w Sobotę, u Św. Ojca Pio - Gd. Ujeścisko

• 12:00 - zawiązanie wspólnoty - moderuje #talentzabawy
  • 12:45 - warsztat plastyczny - prowadzi #talentplastyki
  • 13:30 - rozśpiewanie - w rękach #talentmuzyki
  • 14:00 - Msza Święta z kazaniem w kościele
  • 15:00 - czas dla brata i siostry w salce, poczęstunek
  • 16:00 - ogłoszenia, krótka modlitwa na zakończenie i rozesłanie

Dzieci, które uczestniczą podczas tego samego weekwndu w warsztatach "Talent do Służby" przewieziemy sami na Dzień Wspólnoty. Dla nich ten dzień będzie też okazją do służenia talentami szlifowanymi podczas warsztatów.

Szymon Buda

Diecezjalny Dzień Wspólnot ODB

Druga edycja warsztatów „Talent do Służby”