17 października 2021

Zaproszenie na Dzień Wspólnoty ODB

Serdecznie zapraszamy wszystkich "oazowiczów" z Oaz Dzieci Bożych wraz z rodzicami lub w zorganizowanych grupkach wspólnotowych, a także tych... którzy dopiero szukają swojego miejsca do formacji... może właśnie znajdą w ODB. Myślą przewodnią tego dnia jest WSPÓLNOTA.

Plan naszego Dnia Wspólnoty -23.10.2021 w Sobotę, u Św. Ojca Pio - Gd. Ujeścisko

• 12:00 - zawiązanie wspólnoty - moderuje #talentzabawy
  • 12:45 - warsztat plastyczny - prowadzi #talentplastyki
  • 13:30 - rozśpiewanie - w rękach #talentmuzyki
  • 14:00 - Msza Święta z kazaniem w kościele
  • 15:00 - czas dla brata i siostry w salce, poczęstunek
  • 16:00 - ogłoszenia, krótka modlitwa na zakończenie i rozesłanie

Dzieci, które uczestniczą podczas tego samego weekwndu w warsztatach "Talent do Służby" przewieziemy sami na Dzień Wspólnoty. Dla nich ten dzień będzie też okazją do służenia talentami szlifowanymi podczas warsztatów.

Szymon Buda

3 Dzień Wspólnoty ODB