Ogólne informacje

Oaza jest formą rekolekcji przeżyciowych zmierzających do uformowania przez wzajemną służbę, zabawę, proste warunki życia oraz doświadczenie wspólnoty i wiary dojrzałego człowieczeństwa i chrześcijaństwa. Zasadniczym jej celem jest pogłębienie życia religijnego ze szczególnym uwzględnieniem formacji biblijno-liturgicznej i posługi apostolskiej w ramach wspólnoty parafialnej. Twórcą Ruchu jest Sługa Boży ks. Franciszek Blachnicki (1921-1987).

Oaza Dzieci Bożych jest kierowana do dzieci ze Szkoły Podstawowej.

Skontaktuj się z nami:

ODB 1-3 – Ania Derdzikowska tel. 660 453 665