Terminy warsztatów

Warsztaty odbywają się w Szkole Podstawowej im. św. Franciszka w Żukowie, na terenie przy parafii Wniebowzięcia NMP, ul. 3 Maja 4, 80-330 Żukowo. Zajęcia rozpoczynają się w piątek, o godz. 18:00, a kończą w sobotę, ok. godz. 11:30. Zabieramy ze sobą śpiwór i wszelkie potrzebne do nocowania rzeczy. Po części warsztatowej, w sobotę jedziemy wspólnie na Dzień Wspólnoty Oazy Dzieci Bożych, gdzie będziemy służyć zdobytymi podczas warsztatów umiejętnościami. Zakończenie zajęć będzie ok. godz. 16:30.

Terminy:

22 - 23.X: piątek wieczór - nocleg - sobota południe; w sobotę po południu dzień wspólnoty w Gdańsku Ujeścisku, w parafii św. Ojca Pio, ul. Przemyska 21, Gdańsk; Zapisz się!!!

28 - 29.XII: piątek wieczór - nocleg - sobota południe; w sobotę po południu dzień wspólnoty w Żukowie, w parafii Wniebowzięcia NMP, ul. 3 Maja 4, Żukowo;

18 - 19.III: piątek wieczór - nocleg - sobota południe; w sobotę po południu dzień wspólnoty w Gdynii Dąbrowie, w parafii Trójcy Świętej, ul. Nagietkowa 61, Gdynia;

10-11-12.VI : warsztaty wyjazdowe na Kaszubach w piątek, sobotę i niedzielę.

Warsztaty Talent do Służby

Diecezjalny Dzień Wspólnoty ODB